Офісні меблі

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито

Меблі на замовлення Чернівці

Основними критеріями, за якими покупці обирають офісні меблі є насамперед функціональність, а також витримана в єдиному стилі естетичність. Уже спираючись на розміри приміщення офісу варто починати пошук відповідних меблів. Адже, до прикладу, просторе приміщення передбачає поділ всього офісу на зони. При цьому ідеальним засобом виступатимуть різні офісні перегородки та стелажі.

У "Містер Шкаф", що знаходиться в Чернівцях ви також можете знайти офісні меблі, які дозволить кожному працівникові займати своє власне місце, відокремлене при цьому від інших співробітників і організувати там власний простір.

Офісні меблі , фото-1

Оскільки існує безліч варіантів робочих столів та офісних стільців, які своїм продуманим дизайнерським рішенням сприятимуть повноцінній роботі і нормальному відпочинку співробітників. Чудовою пропозицією є кутові столи із закругленою стільницею. Ці меблі дозволяють створити достатньо простору навіть у невеликих офісних приміщеннях. До таких столів найчастіше пропонуються прибудовані полки, бокси та резервуари для зберігання документів і паперів.

Чому клієнти звертаються в Містер Шкаф, Чернівці?

  • Зручно. Якісно виробляємо меблі на замовлення в Чернівцях, як у вас вдома, так і в нашій майстерні.
  • Вигідно. Завдяки накопиченому досвіду ми змогли вибудувати оптимальний процес роботи і домогтися зниження ціни на наші послуги, не втрачаючи при цьому якість виконуваних робіт.
  • Швидко. Ми гарантуємо ремонт і виготовлення меблів якісно і в строк, вказаний в договорі. Якщо прострочення сталося з нашої вини, ми виплачуємо вам пеню.
  • Надійно. Оформляємо офіційний договір в Чернівцях, завірений мокрою печаткою.
  • Прозоро. Вартість обмовляється заздалегідь перед укладенням договору і не може бути змінена під час робіт.
  • Якісно. Ми гарантуємо якісне виконання робіт, меблі на замовлення, тому всім клієнтам прописуємо в договорі гарантію в залежності від послуги.
  • Професійно. Наша майстерня в Чернівцях оснащена сучасним обладнанням світових виробників, а матеріали, що використовуються в роботі гіпоалергенні і безпечні для здоров'я
  • Чисто. Завжди прибираємо квартиру і вивозимо після себе сміття, щоб ви швидше могли порадіти новою обстановкою.

Крім того, вибираючи офісні меблі, слід приділяти особливу увагу стелажам і шафам. Для консультація та правильного підбору офісних меблів зверніться у "Містер Шкаф"!

Замовити меблі в «Містер Шкаф», Чернівці – це означає отримати бажаний продукт в короткі терміни та за доступними цінами.

+380 (99) 291-92-85, +380(68)291-92-85

Місто Чернівці, провулок Складський, 8